
BL05TSCT және BL10TSCT комбайндарына арналған Radax TRSG156041 тиегіш арба-шпилька
- Бар
- Коды:349577
1 400 540 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax TRSG156041 жылжымалы шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында BL05TSCT және BL10TSCT бу инжекторларымен бірге қолданылады. Модель 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған. 15 пісіру парағына арналған жақтау мен рельстер тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TRSG156041 |
| Биіктігі | 2107 мм |
| Тереңдігі | 584 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | бу конвектоматы |
| Деңгейлер саны | 15 |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | = мм |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ені | 767 мм |
- Бағасы: 1 400 540 ₸


