
Пісірме табақтарға арналған арба-шпилька Rada ТШ2-1/12Н (400х600)
- Бар
- Коды:63143
164 668 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rada ТШ2-1/12Н шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқ пен азық-түлікті науаларға тасымалдауға арналған. Бұйым AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Арбаның рұқсат етілген жүктемесі: 200 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1780х655х150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 29 келі |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 164 668 ₸


