
Rada ТШ5-2/10Н табақтарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:269781
280 613 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПРОФИ сериялы Rada ТШ5-2/10Н шпилька арбасы асханаларда, барларда, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру орындарында науаларды тасымалдауға арналған. Модель 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның ішінде 2 тұрақ тежегіші бар. Корпусы мен бағыттағыштары жоғары сапалы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, қаптамасы – картон қорап.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Сөреге максималды жүктеме: 3 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1054716 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Биіктігі | 1610 мм |
| Тереңдігі | 465 мм |
| Деңгейлер арасындағы қосарланғандық | 150 мм |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Мақсаты | науалар үшін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1275 мм |
- Бағасы: 280 613 ₸


