
Rada ТШ3-1/8Н (GN 2/1) гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:63144
173 472 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rada ТШ3-1/8Н шпилька-арбасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында гастрохомкосттарда ыдыс-аяқ пен азық-түлікті тасымалдауға арналған. Бұйым AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Арбаның рұқсат етілген жүктемесі: 200 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1780х705х150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ТШ3-1/8Н (ГН-2/1) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.5 кг |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Тереңдігі | 660 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1, GN 2/1 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 620 мм |
- Бағасы: 173 472 ₸


