
Rada ТШ5-1/10Н табаларға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:63145
185 565 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rada ТШ5-1/10Н шпилька-арбасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында ыдыс-аяқ пен азық-түлікті науаларда тасымалдауға арналған. Бұйым AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөреге рұқсат етілген жүктеме: 3 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.5 кг |
| Биіктігі | 1750 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Екі есе ені | 440 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 185 565 ₸


