
Рационалды 20-1/1 комбайн машинасына арналған арба/кассета
- Бар
- Коды:346528
2 674 788 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rational 20-1/1 шпилька-арбасы еден аппаратын тез және ыңғайлы тиеуге және түсіруге және табақтарды жылжытуға арналған. Арба 20-1/1 комбайн машинасына жарамды.
Сипаттамалары:
- Пластиналар саны: 60
- Өлшемдері: 522х809х1718 мм
- Салмағы: 53 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rational |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 60.21.331 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 53 келі |
| Биіктігі | 1718 мм |
| Тереңдігі | 809 мм |
| Мақсаты | ыдыстарға, тәрелкелерге арналған |
| Үйлесімді жабдық | бу конвектоматы |
| Ені | 522 мм |
- Бағасы: 2 674 788 ₸


