
VIATTO RT1115 гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:156912
125 024 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO RT1115 шпилька-арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында GN 1/1 гастрономкосттарын сақтауға және тасымалдауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1630х630х900 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19.1 кг |
| Биіктігі | 1735 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Деңгейлер саны | 15 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 85 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 125 024 ₸





