
VIATTO КШ-3-Н гастрономкосттарға арналған шпилька-арба.
- Бар
- Коды:58354
159 787 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO KSH-3-N-XT шаш қыстырғыш арбасы GN 1/1 пішіміндегі ас үй ыдыстарын сақтау және жылжыту үшін кәсіби асүйде пайдалану үшін оңтайлы болып табылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған құбыр түрінде жасалған, бұл өте ұзақ қызмет мерзімін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18 келі |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Деңгейлер саны | 19 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 65 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 159 787 ₸


