
VIATTO RT6415 табаларға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:156910
126 567 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO RT6415 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен науаларды сақтауға және тасымалдауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1620х680х100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20.2 кг |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Тереңдігі | 620 мм |
| Деңгейлер саны | 15 |
| Мақсаты | науалар үшін, науалар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 100 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 126 567 ₸


