
Табаларға арналған шпилька-арба Gastrolux Ш1-055/10/С
- Бар
- Коды:110199
190 059 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux Ш1-055/10/С шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында науалар мен науаларды сақтауға және тасымалдауға арналған. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы дөңгелектер
- Тежегіші бар дөңгелектер
- Кассеталарға арналған секция
Қосымша сипаттамалар:
- Тежегіші бар дөңгелектер саны: 2
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
- Кассеталарға арналған секциялар саны: 1
- Кассеталардың өлшемі: 500х500 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте деңгейлердің басқа санымен басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | дәнекерленген 600х400 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25.7 кг |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Тереңдігі | 760 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Мақсаты | науалар үшін, себеттер үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 190 059 ₸


