
Гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба Gastrolux Ш1-GN/12/Р
- Бар
- Коды:72541
200 888 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux Ш1-GN/12/Р шпилька-арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда, кондитерлік және өнеркәсіптік-өндірістік үй-жайларда табаларды тасымалдау үшін пайдаланылады. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Айналмалы дөңгелектер d=75 мм
- тежегіші бар 2 доңғалақ
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25.7 кг |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 375 мм |
- Бағасы: 200 888 ₸


