
Қаңылтыр табаларға арналған шпилька-арба Gastrolux Ш1-064/12/Z
- Бар
- Коды:72542
306 596 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux Ш1-064/12/Z шпилька-арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда, кондитерлік дүкендерде және өнеркәсіптік-өндірістік үй-жайларда табаларды тасымалдау үшін қолданылады. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- ДСП 3 жағынан жабық
- Айналмалы дөңгелектер d=75 мм
- тежегіші бар 2 доңғалақ
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ш1-064/12/З |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 306 596 ₸




