
Hurakan HKN-TGN6 ас үй ыдыстарына арналған шаш қыстырғыш арба
- Бар
- Коды:298660
97 609 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TGN6 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен гастрономдарды тасымалдауға және сақтауға арналған. Модель 4 берік дөңгелектермен жабдықталған, оның 2-уі тығынмен. Қаңқасы AISI 201 тот баспайтын болаттан жасалған.
Бұйым ротациялық пеш камераларының немесе шокты мұздату камераларының ішінде пайдалануға арналмаған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 97 609 ₸


