
Hurakan HKN-TGN15 ас үй ыдыстарына арналған шаш қыстырғыш арба
- Бар
- Коды:210160
129 573 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TGN15 шаш қыстырғыш арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науаларды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Модель 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегіш құрылғылармен жабдықталған. Арба айналмалы пештердің немесе қатты мұздатқыш камералардың ішінде пайдалануға жарамсыз. Қаңқасы 201 болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1610x620x85 мм
Назар аударыңыз! Суретте көрсетілген табалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20.5 кг |
| Биіктігі | 1735 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Деңгейлер саны | 15 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 129 573 ₸


