
Науаларға арналған шпилька-арба OZTI 7895.46615.00
- Бар
- Коды:114950
528 585 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба-түйреуіш OZTI 7895.46615.00 қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда науаларды сақтауға және тасымалдауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28.6 кг |
| Биіктігі | 1770 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Мақсаты | науалар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 528 585 ₸


