
OKFG 202 және OKFE 202 конвекциялық пештеріне арналған OZTI 7895.FK202.20 жылжымалы арба-шпилька
- Бар
- Коды:81592
1 538 573 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI 7895.FK202.20 жылжымалы шпилька арбасы OKFG 202 және OKFE 202 конвекциялық пештерімен ортақ пайдалануға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 1560 мм |
| Тереңдігі | 930 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | конвекциялық пеш |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 640 мм |
- Бағасы: 1 538 573 ₸


