
POLAIR LOAD.ME.KITCHEN кәрзеңкелеріне арналған шпилька-арба KD KD 16.05
- Бар
- Коды:160650
192 331 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LOAD.ME.KITCHEN сериялы POLAIR KD KD 16.05 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс жуғыш машинаның кассеталарын сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель дөңгелектермен жабдықталған, оның 2-уі доңғалақ тіректерінің үстінде тығындары мен дискілі бамперлері бар. Рамка анодталған алюминийден, бағыттағыштар тот баспайтын болаттан, бамперлер соққыға төзімді пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- L-тәрізді бағыттағыштар
- Қажет болған жағдайда бамперлерді оңай ауыстыру
- Коррозияға ұзақ мерзімді төзімділік
- Ықшамдылық
- Маневрлік
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 5 кассета
- Кассеталардың өлшемі: 500х500х200 мм
Назар аударыңыз! Кассеталар жеткізу жиынтығына кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | KD16.05 |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 542 мм |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Мақсаты | себеттер үшін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 258 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 588 мм |
- Бағасы: 192 331 ₸


