
POLAIR LOAD.ME.KITCHEN ас үй ыдыстарына арналған шпилька-арба KG16.12.57.40
- Бар
- Коды:160569
243 326 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LOAD.ME.KITCHEN сериялы POLAIR KG16.12.57.40 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында гастрономиялық науаларды сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель тығындары бар дөңгелектермен жабдықталған. Рамка анодталған алюминийден, сым бағыттағыштары тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Құлаудан қорғайтын бағыттағыштар
- Коррозияға ұзақ мерзімді төзімділік
- Ықшамдылық
- Маневрлік
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 12 науа
- Науалардың өлшемі: GN1/1 (530х325 мм)
- Арбаға максималды жүктеме: 210 келі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тағамдық пластиктен жасалған қаптау панельдері
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген. Науалар жеткізу көлеміне кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 576 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 243 326 ₸


