
Кассеталарға арналған POLAIR LOAD.ME.KITCHEN KD 16.10 себеттерге арналған арба-шпилька
- Бар
- Коды:160649
263 734 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LOAD.ME.KITCHEN сериялы POLAIR KD 16.10 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс жуғыш машинаның кассеталарын сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель дөңгелектермен жабдықталған, оның 2-уі доңғалақ тіректерінің үстінде тығындары мен дискілі бамперлері бар. Рамка анодталған алюминийден, бағыттағыштар тот баспайтын болаттан, бамперлер соққыға төзімді пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- L-тәрізді бағыттағыштар
- Қажет болған жағдайда бамперлерді оңай ауыстыру
- Коррозияға ұзақ мерзімді төзімділік
- Ықшамдылық
- Маневрлік
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 10 кассета
- Кассеталардың өлшемі: 500х500х100 мм
Назар аударыңыз! Кассеталар жеткізу жиынтығына кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | KD16.10 |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 542 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Мақсаты | себеттер үшін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 127 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 588 мм |
- Бағасы: 263 734 ₸


