
POLAIR LOAD.ME.KITCHEN KE16.12.57.44 науаларға арналған шаш қыстырғыш арба
- Бар
- Коды:160583
243 326 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LOAD.ME.KITCHEN сериясының POLAIR KE16.12.57.44 шаш қыстырғыш арбасы еуронормальды науаларды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель тығындары бар дөңгелектермен жабдықталған. Рамка анодталған алюминийден, сым бағыттағыштары тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Құлаудан қорғайтын бағыттағыштар
- Коррозияға ұзақ мерзімді төзімділік
- Ықшамдылық
- Маневрлік
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 12 науа
- Науалардың өлшемі: 530х370 мм
- Арбаға максималды жүктеме: 210 келі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тағамдық пластиктен жасалған қаптау панельдері
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген. Науалар жеткізу көлеміне кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 576 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Мақсаты | науалар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 530х370 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 243 326 ₸


