
Науаларға арналған шпилька-арба POLAIR LOAD.ME.KITCHEN EU16.10.61.47
- Бар
- Коды:160644
289 951 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LOAD.ME.KITCHEN сериясының POLAIR EU16.10.61.47 шаш қыстырғыш арбасы еуроконтейнерлерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель тығындары бар дөңгелектермен жабдықталған. Рамка анодталған алюминийден, бағыттағыштар тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- L-тәрізді бағыттағыштар
- Коррозияға ұзақ мерзімді төзімділік
- Ықшамдылық
- Маневрлік
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 10 контейнер
- Контейнерлердің көлемі: 400х600х100 мм
- Арбаға максималды жүктеме: 240 кг
Назар аударыңыз! Контейнерлер жеткізу жиынтығына кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EU.16.10.61.47 |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Мақсаты | науалар үшін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 115 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 473 мм |
- Бағасы: 289 951 ₸


