
POLAIR LOAD.ME.KITCHEN KE16.18.57.85D науаларға арналған шаш қыстырғыш арба
- Бар
- Коды:160588
335 122 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LOAD.ME.KITCHEN сериясының POLAIR KE16.18.57.85D шаш қыстырғыш арбасы еуронормальды науаларды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель тығындары бар дөңгелектермен жабдықталған. Рамка анодталған алюминийден, сым бағыттағыштары тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Құлаудан қорғайтын бағыттағыштар
- Коррозияға ұзақ мерзімді төзімділік
- Ықшамдылық
- Маневрлік
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 18 науа
- Науалардың өлшемі: 530х370 мм
- Арбаға максималды жүктеме: 210 келі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тағамдық пластиктен жасалған қаптау панельдері
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген. Науалар жеткізу көлеміне кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 576 мм |
| Деңгейлер арасындағы қосарланғандық | 100 мм |
| Деңгейлер саны | 9 |
| Мақсаты | науалар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 530х370 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 335 122 ₸


