
POLAIR LOAD.ME.KITCHEN гастрономкосттарына арналған шпилька-арба KG16.18.57.77D
- Бар
- Коды:160577
335 122 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LOAD.ME.KITCHEN сериялы POLAIR KG16.18.57.77D шпилька арбасы гастрономиялық науаларды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель тығындары бар дөңгелектермен жабдықталған. Рамка анодталған алюминийден, сым бағыттағыштары тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Құлаудан қорғайтын бағыттағыштар
- Коррозияға ұзақ мерзімді төзімділік
- Ықшамдылық
- Маневрлік
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 18 науа
- Науалардың өлшемі: GN1/1 (530х325 мм)
- Арбаға максималды жүктеме: 210 келі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тағамдық пластиктен жасалған қаптау панельдері
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген. Науалар жеткізу көлеміне кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 576 мм |
| Деңгейлер арасындағы қосарланғандық | 100 мм |
| Деңгейлер саны | 9 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 770 мм |
- Бағасы: 335 122 ₸


