
POLAIR LOAD.ME.KITCHEN KU16.18.50.79D науаларға арналған арба-шпилька
- Бар
- Коды:160614
335 122 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LOAD.ME.KITCHEN сериялы POLAIR KU16.18.50.79D шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әмбебап науаларды сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель тығындары бар дөңгелектермен жабдықталған. Рамка анодталған алюминийден, сым бағыттағыштары тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Құлаудан қорғайтын бағыттағыштар
- Коррозияға ұзақ мерзімді төзімділік
- Ықшамдылық
- Маневрлік
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 18 науа
- Науалардың өлшемі: 460х344 мм
- Арбаға максималды жүктеме: 210 келі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тағамдық пластиктен жасалған қаптау панельдері
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген. Науалар жеткізу көлеміне кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 506 мм |
| Деңгейлер арасындағы қосарланғандық | 100 мм |
| Деңгейлер саны | 9 |
| Мақсаты | науалар үшін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 798 мм |
- Бағасы: 335 122 ₸


