
POLAIR LOAD.ME.KITCHEN KE16.16.1/1 гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:160646
391 947 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LOAD.ME.KITCHEN сериялы POLAIR KE16.16.1/1 шпилька-арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында гастрономдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель тығындары бар дөңгелектермен жабдықталған. Рамка анодталған алюминийден, бағыттағыштар тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- L-тәрізді бағыттағыштар
- Бойлық орындалуы
- Коррозияға ұзақ мерзімді төзімділік
- Ықшамдылық
- Маневрлік
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 16 гастроэмкость
- Гастроэмкосттардың өлшемі: 600х400 мм
- Арбаға максималды жүктеме: 200 кг
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген. Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 473 мм |
- Бағасы: 391 947 ₸


