
ChefTop MIND.Maps сериялы комбайндарға арналған UNOX XEVTL-2011 жылжымалы арба-шпилька
- Бар
- Коды:122360
937 417 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEVTL-2011 жылжымалы шпилька арбасы ChefTop MIND сериялы бу конвекторларымен бірге қолданылады.Maps қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде пісіру парақтары мен гастрономдарды оңай жылжыту үшін. Қаңқасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Пісіруге және сақтауға арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Биіктігі | 1741 мм |
| Тереңдігі | 681 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | бу конвектоматы |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 67 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Ені | 776 мм |
- Бағасы: 937 417 ₸


