
BakerTop MIND.Maps сериялы комбайндар мен ажыратқыш шкафтарға арналған UNOX XEBTL-16EU жылжымалы арба-шпилька
- Бар
- Коды:122359
896 740 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEBTL-16EU жылжымалы арба-шпилькасы BakerTop MIND сериялы бу конвекторларымен бірге қолданылады.Карталармен және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарындағы, наубайханалар мен кондитерлік дүкендердегі сөрелермен пісіру парақтары мен гастрономдардың оңай қозғалуы үшін.
Пісіруге және сақтауға арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 850х730х1870 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D3154 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Биіктігі | 1741 мм |
| Тереңдігі | 681 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | бу-конвектомат, бөлшектейтін шкаф |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 81 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Ені | 776 мм |
- Бағасы: 896 740 ₸


