
XB 1083 комбайнына арналған UNOX XCB 1001 жылжымалы шпилька-арба
- Бар
- Коды:32271
977 678 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XCB 1001 жылжымалы шаш қыстырғыш арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда кондитер өнімдері мен азық-түлік дүкендерін ыңғайлы жылжыту үшін бу коллекторларымен және шкафтармен бірге қолданылады.
Пісіруге және сақтауға арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XCB1001 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Биіктігі | 1790 мм |
| Тереңдігі | 555 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | бу конвектоматы |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 977 678 ₸


