
XV 1093 комбайнына арналған UNOX XCV 1001 домалақ арба-шпилька
- Бар
- Коды:50531
1 023 675 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XCV 1001 жылжымалы шаш қыстырғыш арбасы 1005 EP, 1005 EPL, 1005 EG, 1005EGL және XV 1093 пароконвекторларымен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда пісіру парақтары мен гастрономдарды оңай жылжыту үшін қолданылады.
Пісіруге және сақтауға арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XCV1001 для XVC 1005EP/1005EPL/1005EG/1005EGL |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Тереңдігі | 564 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | бу конвектоматы |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін, пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 66 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Ені | 743 мм |
- Бағасы: 1 023 675 ₸


