
BAKERTOP MIND сериялы бу конвектоматтарына арналған UNOX XTB0003 жылжымалы шпилька-арба.Maps™ және BAKERLUX SHOP.Pro ™
- Бар
- Коды:202122
569 087 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XTB0003 жылжымалы шпилька арбасы ас үй арқылы өтетін құбырларды ыңғайлы орналастыру және жылжыту үшін қолданылады. BAKERTOP MIND бу комбайнына арналған.Maps™ және BAKERLUX SHOP.Pro ™
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | бу конвектоматы |
| Деңгейлер саны | 18 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Ені | 526 мм |
- Бағасы: 569 087 ₸


