
XV 4093 комбайнына арналған UNOX XCV 4001 домалақ арба-шпилька
- Бар
- Коды:182608
1 166 933 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XCV 4001 жылжымалы шаш қыстырғыш арбасы XV 4093 бу коллекторларымен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда пісіру табақтары мен гастрономдарды оңай жылжыту үшін қолданылады.
Пісіруге және сақтауға арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1717 мм |
| Тереңдігі | 783 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | бу конвектоматы |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 2/1 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 67 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Ені | 743 мм |
- Бағасы: 1 166 933 ₸



