
UNOX XEBTL-05PN шпилька-арба
- Бар
- Коды:324694
1 178 419 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEBTL-05PN айналмалы жылжымалы шаш қыстырғыш арба BAKERTOP MIND комбайндарымен бірге пайдаланылады.Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде панеттонды пісіру парақтарын оңай жылжыту үшін карталар.
Пісіруге және сақтауға арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 55 келі |
| Биіктігі | 1725 мм |
| Тереңдігі | 776 мм |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Үйлесімді жабдық | бу конвектоматы |
| Өндіруші ел | Италия |
| Ені | 615 мм |
- Бағасы: 1 178 419 ₸


