
XEVL-2021-YPRS және XEVL-2021 комбайндарына арналған UNOX XEVTL-2021 жылжымалы арба-DPRS
- Бар
- Коды:235566
1 102 501 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEVTL-2021 жылжымалы шаш қыстырғыш арбасы ChefTop MIND сериялы бу инжекторларымен бірге қолданылады.Карталар XEVL-2021-YPRS және XEVL-2021-DPRS қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде пісіру парақтары мен гастрономдардың оңай қозғалуы үшін. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 64 келі |
| Биіктігі | 1745 мм |
| Тереңдігі | 785 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | бу конвектоматы |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 2/1 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 67 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Ені | 776 мм |
- Бағасы: 1 102 501 ₸


