
Табақтарға арналған арба UNOX XEVTL-051P
- Бар
- Коды:324700
1 126 694 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEVTL-051P жылжымалы арба CHEFTOP MIND комбайндарымен бірге қолданылады.Maps BIG қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде табақтарды оңай жылжыту үшін. Модель доңғалақ құлыптарымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 51 табақ
- Қаптамадағы габариттері: 850х730х1850 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 60 келі |
| Биіктігі | 1711 мм |
| Тереңдігі | 776 мм |
| Мақсаты | тәрелкелер үшін |
| Үйлесімді жабдық | бу конвектоматы |
| Өндіруші ел | Италия |
| Ені | 615 мм |
- Бағасы: 1 126 694 ₸


