
UNOX XEVTC-102P тәрелкелерге арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:115435
1 311 681 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEVTC-102P ыдыс-аяқ арбасы ChefTop MIND сериялы комбайндармен бірге қолданылады.Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарындағы, наубайханалар мен кондитерлік цехтардағы, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарындағы, наубайханалар мен кондитерлік цехтардағы табақтардың ыңғайлы қозғалысы үшін карталар. Модель дөңгелектермен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 102 табақ
- Пластиналардың диаметрі: 210-нан 310 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | A4121 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Биіктігі | 1711 мм |
| Тереңдігі | 784 мм |
| Мақсаты | тәрелкелер үшін |
| Өндіруші ел | Италия |
| Ені | 743 мм |
- Бағасы: 1 311 681 ₸


