
UNOX XEVTC-051P тәрелкелерге арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:115436
1 048 196 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEVTC-051P тәрелкелерге арналған шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде табақтарды орналастыруға және ыңғайлы жылжытуға арналған. Модель дөңгелектермен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 51 табақ
- Пластиналардың диаметрі: 210-нан 310 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | B2730 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Биіктігі | 1711 мм |
| Тереңдігі | 564 мм |
| Мақсаты | тәрелкелер үшін |
| Өндіруші ел | Италия |
| Ені | 743 мм |
- Бағасы: 1 048 196 ₸


