
Восход ТС-240-Р табаларға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:73002
284 229 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход ТС-240-Р шпилька-арбасы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және тамақ өнеркәсібі кәсіпорындарында қамыр мен өнімдері бар гастрономдар мен науаларды тасымалдау үшін қолданылады. Конструкция сырланған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Нан табаларының сыйымдылығы (кассеталар 3Л7 (3Л10)): 80
- Науаның өлшемі: 600х300х20 мм
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Биіктігі | 1772 мм |
| Тереңдігі | 1225 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 790 мм |
- Бағасы: 284 229 ₸


