
Восход ВЛ-14 науаларына арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:187231
278 311 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход ВЛ-14 шпилька-арбасы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және тамақ өнеркәсібі кәсіпорындарында пішінделген нандарды, гастрономдарды және қамыр мен өнімдері бар науаларды тасымалдау үшін қолданылады. Құрылым боялған болаттан жасалған. Бұйым жиналмалы конструкцияға ие.
Науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Жиналатын науалардың өлшемі: 740х450х90 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 162301 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51 келі |
| Биіктігі | 1896 мм |
| Тереңдігі | 798 мм |
| Деңгейлер арасындағы қосарланғандық | 240 мм |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Мақсаты | науалар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 740х450 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 928 мм |
- Бағасы: 278 311 ₸


