
Восход ТС-8-Р-18 табақтарына арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:73006
244 751 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход ТС-8-Р-18 шпилька-арбасы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және тамақ өнеркәсібі кәсіпорындарында қамыр мен өнімдері бар гастрономдар мен науаларды тасымалдау үшін қолданылады. Конструкция сырланған болаттан жасалған. Бұйым жиналмалы конструкцияға ие.
Қосымша сипаттамалар:
- Нан табаларының сыйымдылығы (кассеталар 5Л7 (5Л10)): 36
- Науаның өлшемі: 600х1000х20 мм
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Деңгейлер саны | 18 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х1000 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 680 мм |
- Бағасы: 244 751 ₸



