
Восход ТС-7-18 табақтарына арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:73004
294 861 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход ТС-7-18 шпилька-арбасы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және тамақ өнеркәсібі кәсіпорындарында қамыр мен өнімдері бар гастрономдар мен науаларды тасымалдау үшін қолданылады. Конструкция сырланған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Нан табаларының сыйымдылығы (кассеталар Л7 (Л10)): 144
- Науаның өлшемі: 580х980х20 мм
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Биіктігі | 1775 мм |
| Тереңдігі | 991 мм |
| Деңгейлер саны | 18 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 86 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 294 861 ₸



