
Поддондарға арналған арба-шпилька ПишТех 635х475х1510 мм (апат.)
- Бар
- Коды:96886
73 206 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Азық-түлік технологиясы 635x475x1510 шаш қыстырғыш арба қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік өнімдері бар науалар мен науаларды сақтауға арналған. Модель резервуардың шығып кетуіне жол бермеу үшін бағыттағыштардағы тығындармен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Дәнекерленген қаңқа ұнтақпен қапталған құбырдан, бағыттағыштар қаңылтыр металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Науалардың өлшемі: 570х470х40 мм
- Құбырдың өлшемі: 25х25 мм
- Қаптамадағы габариттері: 635х475х1510 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000044603 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.7 кг |
| Биіктігі | 1510-нан 1530 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 475 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Мақсаты | тұғырықтар үшін, науалар үшін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 120 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 635 мм |
- Бағасы: 73 206 ₸



