
ПешТех ТШ-П12 табаларына арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:88314
167 057 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Азық-түлік технологиясы ТШ-П12 шаш қыстырғыш арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен науаларды сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель бір дөңгелекте тығыны бар 4 доңғалақпен жабдықталған. Жиналмалы жақтау тот баспайтын құбырдан, бағыттаушы рельстер контейнерлердің шығып кетуіне жол бермеу үшін екі жағынан майысқан тот баспайтын қаңылтыр металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Құбырдың өлшемі: 20х20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1600х450х100 мм
- Қаптама көлемі: 0,07 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000121038 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18.5 кг |
| Биіктігі | 1560 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 110 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 167 057 ₸


