
ПишТех ТШ-11 гастрохем қоймаларына арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:96882
148 395 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Азық-түлік технологиясы ТШ-11 шаш қыстырғыш арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науаларды, науаларды және гастрономдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель бір дөңгелекте тығыны бар 4 доңғалақпен жабдықталған. Жиналмалы жақтау тот баспайтын құбырдан, бағыттаушы рельстер контейнерлердің шығып кетуіне жол бермеу үшін екі жағынан майысқан тот баспайтын қаңылтыр металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 14x GN 1/1 немесе 28x GN 1/2
- Құбырдың өлшемі: 20х20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1480х590х70 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000120511 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14.5 кг |
| Биіктігі | 1560 мм |
| Тереңдігі | 565 мм |
| Деңгейлер саны | 14 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1, GN 1/2 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 90 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 373 мм |
- Бағасы: 148 395 ₸


