
ПишТех ТШ-21 гастрохем қоймаларына арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:88313
153 685 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Азық-түлік технологиясы ТШ-21 шаш қыстырғыш арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науаларды, науаларды және гастрономдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель бір дөңгелекте тығыны бар 4 доңғалақпен жабдықталған. Жиналмалы жақтау тот баспайтын құбырдан, бағыттаушы рельстер контейнерлердің шығып кетуіне жол бермеу үшін екі жағынан майысқан тот баспайтын қаңылтыр металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 14x GN 2/1 немесе 28x GN 1/1
- Құбырдың өлшемі: 20х20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1600х700х100 мм
- Қаптама көлемі: 0,11 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000120504 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20 келі |
| Биіктігі | 1560 мм |
| Тереңдігі | 685 мм |
| Деңгейлер саны | 14 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 2/1, GN 1/1 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 90 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 575 мм |
- Бағасы: 153 685 ₸



