
Тағамтех ТШ-О табақтарына арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:96884
80 923 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба-шпилька Азық-түлік технологиясы ТШ-О қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында науаларды сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель бір дөңгелекте тығыны бар 4 доңғалақпен жабдықталған. Дәнекерленген қаңқа ұнтақ бояумен қапталған құбырдан, бағыттағыштары қаңылтыр металдан жасалған, ыдыстың шығып кетуіне жол бермейтін тығыны бар.
Қосымша сипаттамалар:
- Құбырдың өлшемі: 25х25 мм
- Қаптамадағы габариттері: 470х370х1500 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000044816 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18.3 кг |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Тереңдігі | 365 мм |
| Деңгейлер саны | 9 |
| Мақсаты | науалар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 410х310 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 140 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 80 923 ₸


