
ПишТех ТШ-ПК гастроэмкоестеріне арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:125193
499 927 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба-шпилька Тағамдық технологиялар ТШ-ПК арналған сақтау және тасымалдау қаңылтыр табалар, подностар және гастроемкостей және орнату пароконвектоматах ПР-20М қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында. Модель сұйықтықтарды жинауға арналған науамен жабдықталған. Негізі 60х40 мм AISI 304 баспайтын болаттан жасалған шаршы қималы профильді құбырдан, қаңқасы 20х20 мм AISI 304 баспайтын болаттан жасалған шаршы қималы профильді құбырдан, бағыттағыштардан, сұйықтықтарға арналған науадан және тұтқасынан жасалған. - тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304.
Ерекшеліктері:
- Арба қозғалған кезде асқазан ойықтарының құлап кетуіне жол бермеу үшін екі жағынан жақтаудағы шектегіш
- тығындары бар 4 айналмалы дөңгелектер
- Алмалы-салмалы дөңгелек қималы тұтқа
Сипаттамалары:
- Болаттың қалыңдығы:
- Негізі: 2 мм
- Қаңқасы: 1,2 мм
- Бағыттауыштар, таба және тұтқа: 1 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 80 мм
- Тұтқаның диаметрі: 25 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ТШ-ПР-20 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Биіктігі | 1750 мм |
| Тереңдігі | 600-ден 720 мм-ге дейін |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 67 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 740 мм |
- Бағасы: 499 927 ₸


