Марихолодмаш НШ 365/540 (365х540х1000), 6 деңгейлі гастрономкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:227351
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарМарихолодмаш НШ 365/540 (365х540х1000), 6 деңгейлі гастрономкосттарға арналған шпилька-арба
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholdmash NSH 365/540 шаш қыстырғыш арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік дүкендерін сақтауға және тасымалдауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 6cb93b34-dffb-11e7-8114-00155d51fb29 |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 365 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


