
Шоколадты балқытуға арналған қазандық Abat КПШ-150
- Бар
- Коды:258918
4 235 778 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шоколадты балқытуға арналған қазандық Abat КПШ-150 шоколадты балқытуға және оның температурасын қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ұстап тұруға арналған. Модель термостатпен, араластыруға арналған алынбалы араластырғышпен, өнімді соруға арналған сорғымен, алынбалы қақпақтың астындағы алдыңғы қабырғада орналасқан су төгетін клапанмен және аяқ тежегіші бар доңғалақ тіректерімен жабдықталған. Корпус AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Өнімді жылыту су күртесінің есебінен жүзеге асырылады
- Сорғыны басқару үшін бүйірлік панельдегі қосқыш
- Камерадағы деңгей датчигі
- Қорғау дәрежесі IPx3
Қосымша сипаттамалар:
- Миксердің айналу жылдамдығы: 30 айн/мин.
- Қыздыру температурасы: 45-тен 60 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның жұмыс температурасы: 10-нан 35 °С-қа дейін
- Шу деңгейі: 80 дБ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000012513 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 215 келі |
| Биіктігі | 1092 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 4.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Араластыруваннаның көлемі | 150 л |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 943 мм |
- Бағасы: 4 235 778 ₸




