
Температура Hurakan HKN-CTM44
- Бар
- Коды:257928
166 304 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CTM44 температурасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шоколад пен глазурьді балқытуға және ыстық күйде ұстауға арналған. Модель сандық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Суды пайдаланбай
- тереңдігі 150 мм GN 1/4 алмалы-салмалы 2 сыйымдылық
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 0-ден 99 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.7 кг |
| Биіктігі | 295 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ваннаның көлемі | 4 л |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | шынықтыратын ванна |
| Ені | 285 мм |
- Бағасы: 166 304 ₸


