
КАЙМАН ПТН-22/1003 жылу сөресі
- Бар
- Коды:198674
360 359 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПТН-22/1003 үстел үсті жылыту сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында температураны сақтай отырып, табақтарды жылыту және ыстық тағамдарды көрсету үшін қолданылады. Жиналмалы қаңқа 20х20 мм құбырдан AISI 430 баспайтын болаттан, сөрелер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 жылытылатын қабат
- Бөлшектелген түрде жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Қаңқасы: 1,2 мм
- Сөрелер: 0,8 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1020х320х820 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.55 кг |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қатарлар саны | 2 |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 360 359 ₸


